İlgili yazı

6 Comments

 • iliklerime kadar imrendim size 🙂 böyle bir cümleyi de ilk defa kurdum 🙂 maceralarınızda şans ve güzel insanlar hep sizinle olsun..

  Reply
  • Bahar Gündoğdu
   Author · Edit

   Çok tşk ederimmmm. Ne güzel ifade etmişsiniz kendinizi. Güzel dileklerinizle evrene gönderdiğiniz pozitif enerjiyle herşey yolunda gidecek eminim ☺

   Reply
 • slm..Bahar hanım..ismim Aylin..sürekli takipçinizim..ama bugün ilk kez şahsi bloğunuzu inceleme fırsatım oldu..ben turizmciyim..sizin yöntemlerinize benzer yöntemlerle doğu bölgesi hariç heryeri dolaştım..birçok yerde çalışmak amaçlıydı ama sonuçta çalışmaya yada gezi amaçlı gittiğim yerlerin heryerini dolaşıp,tüm özellikleri ve kültürüyle öğrendim..
  Benim size kanım çok ısındı açıkçası..sadece yazılarımdan böyle bişey olabilirmi derseniz olabiliyor:) ben sizi takibe devam edeceğim..ama söylemek istediğim bişey var..daha önce Ege turu yapmışsınız,keşke haberim olsaydı,mesela Dikili’ye falan gitmişsiniz..bende İzmir’in ilçesindeyim,bilseydim yardımcı olurdum..yinede aklınızda olsun..kısa süreli gezilerinizde birlikte seyahat yapmak için arkadaş ihtiyacınız olursa yada İzmir civarında kalıcak yer ihtiyacı olursa her zaman seve seve yardımcı olurum..ben turizmciyim ama şuan devam etmiyorum,evden pc ile freelance,home ofis çalışıyorum..yani geziler içinde vaktim oluyor ama uygun arkadaşım olmuyor bu tür isteklerim için..eğer tanışmak ve yanınızda gezilerde arkadaşlık yapacak güvenilir bir arkadaş düşünürseniz aklınızda olsun ben çok uyumlu ve güvenilir bir insanımdır..ben ailemle yaşıyorum ve sürekli yolculuk yapamam..zaten evden çalışıyorum ve işlerim var..ama zaman zaman size eşlik edebilirim..tabiki bunlar benim şahsi düşüncem şuan..sizin görüşlerinizin ne olduğunu bilemiyorum..ben eğer düşünürseniz aklınızda olsun diye önermek istedim sadece..
  bundan sonraki gezilerinizde ve yaşamınızda huzur,mutluluk ve bol şans hep sizinle olsun..yüzünüzden gülümseme eksik olmasın dilerim..mutlu geziler ve mutlu günler dilerim:)

  Reply
  • Bahar Gündoğdu
   Author · Edit

   Merhaba Aylin hanım. Çok tşk ederim tüm ilginize ve sözlerinize. Son zamanlarda da yaşadığım olaylardan yalnız seyahat etmemin herkesin sağlığı için iyi olacağı kanaatindeyim. Gezilerde her kafadan bir ses çıkınca uyumsuzluk oluyor. Geriliyorum. Şuan tek başıma arabayla korfu adasına geldim. Keyfim ve kahyası da benimle. Sizde deneyin. Korkmayın. Emin olun ki böylesi daha huzurlu

   Reply

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *